kriolipoliza warszawa
Uroda

Najczęściej wykonywane zabiegi medycyny estetycznej

Medycyna estetyczna to doskonała alternatywa dla chirurgii plastycznej. Okazuje się, że w całkowicie bezpieczny, nieinwazyjny, a przy tym doskonale skuteczny sposób udaje się zadbać o własne ciało. Zabiegi z zakresu medycyny estetycznej zdobyły ogromne uznanie na całym świecie, wielkim zainteresowaniem cieszą się także w Polsce.

Jakie są najpopularniejsze zabiegi na ciało?

Z jakich zabiegów najczęściej korzystają Polki? To z całą pewnością depilacja laserowa, bo chcemy pozbywać się niechcianych włosków raz na zawsze i uzyskać tym samym idealnie gładkie ciało. Popularnością cieszą się też zabiegi modelujące sylwetkę, a wyszczuplająca jest chociażby kriolipoliza. Warszawa może pochwalić się co najmniej kilkoma renomowanymi klinikami, w których takowe zabiegi można wykonać.

A jakie na skórę twarzy?

Świetnie sprawdzają się też zabiegi upiększające na twarz. Mezoterapia, tzw. wampirzy lifting, wypełnianie kwasem hialuronowym czy botoksem, to dzisiaj wręcz powszechne zabiegi. Od dawna już kanonem kobiecego piękna są kształtne, duże usta oraz brak zmarszczek.

Ważne jest to, że medycyna estetyczna jest skuteczna. Zabiegi wykonywane w indywidualnie dobranych seriach pozwalają uzyskać dokładnie taki sam efekt, jak podczas operacji chirurgicznej, a przecież są bezbolesne i nie wywołują żadnych negatywnych skutków ubocznych. Wydaje się, że operacje plastyczne realizowane przy wykorzystaniu skalpela odchodzą powoli do lamusa.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *