endermologia warszawa
Uroda

Endermologia – technologia lecząca i pielęgnująca skórę jest dostępna dla każdego

W największym skrócie, endermologia odpowiada za precyzyjną odbudowę tkanki łącznej, co może zaowocować wspaniałymi rezultatami w walce z cellulitem, bliznami, zapaleniami ścięgien i wieloma innymi problemami. Do niedawna rozwiązania dostępne głównie dla bogatszych i gwiazd, teraz czeka już w większości salonów urody z wyższej półki.

Dla kogo jest endermologia?

Dla wszystkich, tak jak wspominaliśmy wyżej, do pewnego momentu te innowacyjne rozwiązanie było dostępne dla nielicznych, ale obecnie już znacznie łatwiej korzystać z tej technologii. Urządzenie działa zarówno w przypadku kobiet jak i mężczyzn i pełni funkcje korekcyjne, estetyczne, ale także lecznicze.
W praktyce endermologia bazuje na pracy nowoczesnych głowic, które masują specjalnymi rolkami powierzchnię naszej skóry. Rolki te posiadają mikrootwory, odpowiadające za multistymulację, która dynamicznie zasysa i rozluźnia skórę. W efekcie, skóra pacjenta się uelastycznia, ale w taki sposób, który nie powoduje żadnego dyskomfortu albo siniaków.

Zalety medyczne endermologii

Zastosowanie endermologii jest zarówno kosmetyczne jak i medyczne. Usługa ta dostępna w wielu nowoczesnych salonach urody w Warszawie pozwala np. pozbyć się zbędnego tłuszczy ze skóry, podnieść biust albo zniwelować przykre blizny pooperacyjne lub po oparzeniu. Innymi słowy, jeśli ktoś ma problemy z naczynkami, obrzękami, bliznami, luźną skórą bądź nadwagą – masaż z pomocą endermologii zdaje się być bardzo rozsądnym pomysłem. Zabiegi endermologii w Warszawie to czysta przyjemność – sposób na zrelaksowanie się, ale także rozwiązanie bardzo konkretnych problemów natury zdrowotnej.

Warto więc spytać się w okolicznym salonie urody o możliwość skorzystania z endermologii – najlepsze salony kosmetyczne muszą być wyposażone w te specjalistyczne urządzenie. Wielowymiarowy masaż tego rodzaju zapewnia wymierne korzyści: efekt liftingu, redukcję zmarszczek, podniesienie atrakcyjności oraz stanu skóry w masowanych miejscach – naprawdę warto tego spróbować!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *