dobry fryzjer ursynów
Uroda

Jak często należy chodzić do fryzjera?

Czy wiesz, że częstotliwość umawiania się na wizytę u fryzjera zależy od wieku potencjalnych klientów? Według statystyk nawet co miesiąc stylistę fryzur odwiedzają seniorzy, natomiast raz na 2-3 miesiące do salonu fryzjerskiego pukają osoby w wieku około 20 lat. Nie wynika to oczywiście z niedbałości o własną fryzurę, ale raczej ze stanu włosów.

Młode osoby nie narzekają na jakość swoich fryzur, nie borykają się też z problemem zniszczonych końcówek, nadmiernego wypadania czy też siwienia. W przypadku seniorów problem ten jest nagminny. Wizyty w salonie fryzjerskim nie wiążą się jedynie z zabiegami obcinania włosów, ale także ich regeneracji, zabiegów odżywczych czy układania fryzur.

Zaleca się, by o włosy w sposób profesjonalny dbać przynajmniej raz na dwa miesiące. Z taką częstotliwością warto również podcinać chociażby końcówki włosów, by te mogły szybciej rosnąć i były zdrowe. Wiele zależy oczywiście od wyboru samego zakładu, dzisiaj na wagę złota jest dobry fryzjer. Ursynów czy inna dzielnica na terenie Warszawy może pochwalić się salonami, w których pracują styliści z wieloletnim doświadczeniem i najlepszymi kwalifikacjami. Właśnie takich trzeba wybierać, by móc cieszyć się bujną fryzurą. Nic nie da częste chodzenie do fryzjera, jeśli ten nie potrafi zająć się naszymi włosami, a efekt wizyt może być wręcz odwrotny, negatywny.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *