mezoterpaia igłowa warszawa
Uroda

Lwia zmarszczka – jak się jej pozbyć?

Czy wiesz, że to właśnie lwia zmarszczka najbardziej szpeci nasza atrakcyjność zewnętrzną, jeśli pod uwagę weźmiemy atuty piękna naszej twarzy? Pojawia się jako proces starzenia się skóry około 30 roku życia i jest widoczna pomiędzy brwiami. Okazuje się, że to właśnie lwia zmarszczka jest jedną z najczęściej występujących, biorąc pod uwagę zmarszczki mimiczne – potwierdza profesjonalny salon kosmetyczny. Mokotów, ale i inne dzielnice na terenie Warszawy przyjmują ogromną liczbę klientek, które właśnie tych bruzd chcą się pozbyć.

Czy wiesz, że to lwia zmarszczka jest jedną z najbardziej głębokich i trudnych do usunięcia? Powstaje w efekcie marszczenia czoła i robienia niezadowolonego grymasu twarzy. Duży problem mają z nią pracownicy biurowi, których praca przebiega przed ekranem komputera. To oni mimowolnie marszczą brwi, wpatrując się w monitor.

Oczywiście usunięcia lwiej zmarszczki domagają się najczęściej panie, to one chętnie decydują się na zabiegi z zakresu medycyny estetycznej, o wiele rzadkiej ingerują w swój wygląd poprzez zastosowanie operacji chirurgicznej. Lwią zmarszczkę udaje się skutecznie usunąć, jeśli tylko zabieg zostanie dobrany indywidualne wedle potrzeb. Najczęściej realizowana jest mezoterapia igłowa. Warszawa, ale też inne miasta wykazują ogromne zainteresowanie tym zabiegiem. Ta polega na wstrzykiwaniu odżywczych preparatów, które pobudzają skórę do naturalnej regeneracji. Równie często do wygładzenia tej zmarszczki stosowany jest kwas hialuronowy oraz botoks.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *