poprawa wyglądu rzęs
Uroda

Zadbaj o brwi tak, jak na to zasługują!

Niektóre osoby starają się zaoszczędzić pieniądze, dbając o brwi w domu. To jest okej – ale jeśli wiesz, że nie możesz osiągnąć idealnego kształtu w domu, poproś o pracę profesjonalistę.

Nie zapomnij też, że na co dzień w Twoich staraniach o idealne brwi mogą Ci pomóc produkty takie jak Hi Def Tinted brow gel Revitalash i podobne. Chcesz wiedzieć, na jakie Revitalash efekty możesz liczyć i jak zadbać o swoje brwi jeszcze lepiej? Czytaj dalej!

Na co zwrócić uwagę oddając brwi w ręce kosmetyczki?

Kosmetyczki mogą użyć wosku, aby usunąć dodatkowe włoski wokół oczu. Nie pozwól im na to, ponieważ może on dostać się do Twoich oczu, a także spowodować obrażenia wokół nich. Pamiętaj, że skóra wokół oczu jest bardzo wrażliwa, a wosk może z łatwością uszkodzić nerw w tym obszarze.

Jeśli chodzi o pielęgnacje w domu, to Revitalash do brwi to jedno. Drugie to dobra pęseta. Radzimy dlatego zainwestować w wysokiej jakości pęsetę do pielęgnacji brwi w warunkach domowych. Urządzenia te mogą się przydać, gdy trzeba wyjść na spotkanie do biura lub na imprezę, ale brakuje nam czasu, czy też akurat nie możemy odwiedzić kosmetyczki. Pamiętaj jednak, że musisz zachować szczególną ostrożność podczas używania pęsety, aby nie spowodować obrażeń oczu.

O czym jeszcze pamiętać przy pielęgnacji brwi?

Wspaniale jest być umiarkowaną, jeśli chodzi o pielęgnację brwi. Kształt brwi nie powinien mieć negatywnego wpływu na twarz. Dlatego najlepiej unikaj robienia brwi zbyt odważnych lub zbyt cienkich. Zawsze, gdy uznasz to za konieczne, a zwłaszcza po przebudzeniu, wyszczotkuj brwi. Aby to zrobić, użyj miękkiego grzebienia o cienkich ząbkach.

Zanim wyjdziesz z domu – czy to do sklepu,  pracy lub w dowolne, inne miejsce, możesz również wziąć grzebień do torebki i wyczesać brwi, gdy zajdzie w ciągu dnia taka potrzeba. Możesz również nałożyć niewielką porcję kompaktu mineralnego wokół oczu za pomocą pędzla do makijażu, aby poprawić wygląd. Możliwości jest wiele – nie bój się z nich korzystać, a zadbasz o brwi i zyskasz na urodzie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *