laser do usuwania owłosienia
Uroda

Lato coraz bliżej – pozbądź się niechcianych włosków raz na zawsze

Odrastające owłosienie to zmora każdej z nas. W czasach, w których wymaga się od nas nieskazitelnego wyglądu, w tym idealnie gładkiej skóry bez zbędnych włosków, nie możemy pozwolić sobie na nieogolone nogi, miejsca intymne, pachy. Zresztą współczesne zasady higieny znacznie odbiegają od tych, jakie zaplanowała dla nas sama natura. To dlatego co kilka dni poddajemy się zabiegom depilacyjnym. Te są z reguły żmudne i czasochłonne, niektóre z nich bolesne.

Koniec z tym. Czas, by nasze ciało było pozbawione włosków raz na zawsze. Z pomocą przychodzi laser do usuwania owłosienia, dzięki któremu niechciane włoski znikają raz na zawsze. Okazuje się zresztą, że depilacja laserowa już jakiś czas temu zdobyła ogromną popularność niemalże na całym świecie. Również w Polsce cieszy się coraz większym zainteresowaniem.

Przy pomocy lasera można pozbywać się włosków z każdej części ciała. O ile jeszcze do niedawna najlepsze efekty można było uzyskać przy włosach gęstych i ciemnych, tak dzisiaj bez problemu usuwać można także te cienkie i jasne.
Wiązki laserowego światła wnikają w głąb skóry i docierają do cebulki. Wpływają na melaninę, czyli główny barwnik włosa. Dzięki temu z każdym kolejnym zabiegiem coraz więcej włosków po prostu znika i te nie pojawiają się nigdy więcej. Depilacja laserowa nie jest bolesna, ale wymaga serii zabiegów. W zależności od wybranej partii ciała i struktury włosa należy wykonać od 3 do 7 zabiegów. Każdy z nich trwa od kilku do kilkunastu minut.

Zima jest najlepszą porą na depilację laserem. To dlatego, że na działanie tego urządzenia nie mogą wpływać promienie słońca. To teraz jest na to idealny czas. Weź pod uwagę, że kolejne zabiegi należy wykonywać w określonych odstępach czasu, więc cała kuracja może trwać nawet kilka miesięcy. Jeszcze zdążysz do lata, by cieszyć się idealnie gładką skórą w każdych okolicznościach. Noś krótkie spódnice, bądź zawsze zadbana na plaży. Bez zbędnego owłosienia nie masz już żadnych ograniczeń.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *