fryzjer warszawa ursynów
Uroda

Jak znaleźć dobrego fryzjera?

Mówi się, że znalezienie dobrego fryzjera jest jeszcze trudniejsze od znalezienia prawdziwej przyjaźni. Okazuje się, że stylistę fryzur, którego praca naprawdę nam odpowiada, traktujemy niemalże jak członka rodziny. Dlaczego wiele kobiet wędruje od salonu do salonu w poszukiwaniu dobrego fryzjera? Czy rzeczywiście techniki tworzenia rozmaitych fryzur, cięć czy koloryzacji włosów aż tak się od siebie różnią? Jak znaleźć dobrego fryzjera i czy istnieje na to w ogóle skuteczny sposób? Na te pytania postaramy się dać odpowiedź.

 

Jeszcze do niedawna fryzjer był po prostu kolejnym usługodawcą, do którego wchodziło się nawet „z ulicy”. Dzisiaj, kiedy o wiele bardziej dbamy o własny wygląd i wizerunek, nie myślimy nawet, by odważyć się skorzystać z usługi fryzjera, o którym nie wiemy nic.
Dobry fryzjer jest stylistą fryzur, niektórzy twierdzą, że są nawet architektami fryzur. Setki szkoleń, zagraniczne kursy, certyfikaty, uznanie, to wszystko pozwoliło, by do tych najlepszych salonów ustawiały się długie kolejki.
Ale czy rzeczywiście papiery potwierdzające umiejętności techniczne fryzjera i polecenie innych klientek musi sprawiać, że i my będziemy zadowolone z ostatecznego efektu? Nie do końca musi tak być. Każda z nas ma inne potrzeby, ale i inne włosy. Jedne są cienkie, inne się puszą, a jeszcze inne wymagają odpowiedniej regeneracji. Fryzjer nie zawsze uwzględni strukturę włosa i indywidualne wymagania.
Chyba dobrą metodą jest po prostu skorzystanie z co najmniej kilku salonów w okolicy i wybranie tego, który naszym osobistym zdaniem sprawdza się najlepiej. W tym celu można wpisać w wyszukiwarkę hasło typu „fryzjer warszawa ursynów”. Eliminuj od razu tych, którzy nie mogą potwierdzić swoich technicznych umiejętności. Od stylisty fryzur wymagaj, by to on ocenił stan Twoich włosów, zaproponował konkretną stylizację oraz ich pielęgnację. Dzięki temu już na pierwszej wizycie sprawdzisz, jakie podejście do pracy ma wybrany fryzjer.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *