manicure hybrydowy mokotów
Zakupy

Dlaczego warto zrobić hybrydy?

Zadbane i estetyczne dłonie potrafią dodać kobiecie pewności siebie. Nieważne, czy idziemy na randkę, do pracy, czy na basen, dłonie zawsze stanowią jakąś tam część osobistej wizytówki. Z tego względu powinniśmy zadbać o to, by nasze dłonie wyglądały estetycznie. Prawdziwy przełom w tej materii nastąpił kilka lat temu, kiedy to na rynku pojawiły się lakiery hybrydowe i od razu zyskały sympatię wielu kobiet. Ale czy na pewno jest to tak dobre rozwiązanie, jak się o nim mówi?

Kobiety często jako pierwszą zaletę manicure hybrydowego wymieniają możliwość zapuszczenia sobie paznokci. Osoby, które od zawsze miały problem z łamliwymi paznokciami, a do tego czas spędzały między innymi na gotowaniu czy aktywności fizycznej, nie miały szans na zapuszczenie paznokci.

Kolejnym niepodważalnym atutem hybryd jest ich trwałość. Po umówionej u kosmetyczki wizycie możemy praktycznie zapomnieć na 2-3 tygodnie o dodatkowej pielęgnacji paznokci. Co więcej, wykonany manicure każdego dnia wygląda jakby jego właścicielka dopiero co wyszła z salonu. Warto zaznaczyć, że istotną rolę w tym wszystkim odgrywają kosmetyki, jakich się użyje. Niektóre lakiery mogą być zbyt gęste, inne z kolei mieć wodnistą formułę, dlatego należy wypróbować różne marki i dobrać tą, która w naszym przypadku sprawdzi się najlepiej.

Manicure hybrydowy daje nam także możliwość dodatkowego ozdobienia paznokci. Nie chodzi tu tylko o rysowane kształty i gradientowe kolory, ale również o elementy, które możemy przykleić. Co ważne, wszystko to jest niezwykle trwałe i trzeba się naprawdę postarać, żeby w ten sposób pomalowane paznokcie zniszczyć.

Wybierając się na manicure, powinniśmy udać się do zaufanego miejsca. Jeżeli chcemy uzyskać efekt „WOW”, pierwsza lepsza kosmetyczka może nas rozczarować. Jeżeli nie mamy zaufanej osoby, której z chęcią powierzymy swoje dłonie, najprościej będzie wpisać wyszukiwarkę frazę typu „manicure hybrydowy Warszawa” i znaleźć polecany w okolicy salon kosmetyczny.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *