salon fryzjerski ursynów
Zakupy

Moda na duże spinki do włosów

Wiosną i latem możemy zaszaleć z fryzurami. Te z powodzeniem mogą stać się nie tylko atutem naszej atrakcyjności zewnętrznej, ale będą także dopełnieniem codziennego outfitu. Również w tym sezonie kreatorzy mody i największe światowe gwiazdy kreują nowe trendy. Dzisiaj hitem stają się spinki do włosów.

Ktoś może pomyśleć, że to przecież żadne odkrycie, bo spinki do włosów znane są od lat i powszechnie stosowane przez panie. Rzeczywiście tak jest, ale teraz chodzi o ich wyjątkowy design. Tej wiosny i latem na głowach królować będą spinki jak największych rozmiarów. Największym zainteresowaniem cieszą się te wysadzane perełkami albo ich imitacją. Popularne są spinki wsuwki, które z łatwością można wpiąć we włosy.

Wraca moda na fryzury z lat 20 tych. Spinki w rozmiarze XXL sprzedaje niejeden salon fryzjerski. Ursynów czy Żoliborz na pewno może pochwalić się obiektem, w którym właśnie takie można nabyć.

A jak zakładać takie spinki? Te najlepiej pasują do włosów rozpuszczonych, lekko podkręconych, muśniętych wiatrem. Spinkami można też spinać koki i wszelkie warkocze. Nie ma wątpliwości, że są one ozdobą każdej fryzury i każdego rodzaju włosów. Pięknie komponują się z blondem, ale to na włosach ciemnych stają się bardziej wyraziste. Można je nosić na co dzień i na specjalne okazje. Nie ma wątpliwości, że każda z nas czym prędzej powinna nabyć przynajmniej jedną taką spinkę i dzięki niej kreować ciekawe stylizacje włosów.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *