laser do depilacji
Uroda

Czy latem można usuwać owłosienie laserem?

Depilacja laserowa jest dzisiaj jedyną metodą, dzięki której niechciane włoski można usuwać trwale. Oznacza to, że owłosienie nie odrasta już nigdy więcej. Z depilacji laserem korzystają już nie tylko panie na całym świecie, ale również panowie, którzy usuwają włosy z pleców czy klatki piersiowej. Jeśli i Ty chcesz cieszyć się idealnie gładkim ciałem, przeczytaj ważne informacje na ten temat.

Laser do depilacji trwale usuwa włoski praktycznie z każdej części ciała. Najczęściej owłosienie usuwane jest z okolic pach, bikini czy nóg. Wystarczy kilka zabiegów, z których każdy trwa od kilku do maksymalnie kilkunastu minut, by cieszyć się skórą bez zbędnych włosów. To ogromna ulga dla kobiet, które szczególnie w sezonie letnim zmagają się z koniecznością usuwania owłosienia nawet co kilka dni.

Jaki termin jest najlepszy, by rozpocząć zabiegi laserowe? Specjaliści polecają, by włosy usuwać laser jesienią oraz zimą. Przede wszystkim dlatego, że proces ten trwa kilka miesięcy – potrzebna jest seria zabiegów, a każdy wykonywany jest w odstępach czasu co 2-4 tygodnie. Co ważne, laser do depilacji nie może być używany latem, kiedy skóra narażona jest na działanie silnych promieni słonecznych. Występuje wtedy dosyć silne ryzyko pojawienia się trwałych przebarwień skóry. Chcemy zresztą móc już wiosną cieszyć się skórą pozbawioną zbędnych włosów. Latem bez problemu można usuwać laserem włoski z okolic bikini czy pach – te partie nie są wystawiane na działanie słońca.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *