przedłużanie paznokci warszawa
Uroda

Modne paznokcie – lato 2019

Do salonów kosmetycznych ustawiają się długie kolejki pań, które właśnie teraz stawiają na odważną stylizację paznokci. Wiosna i lato to czas, w którym zdecydowanie można zaszaleć. Dłonie są naszą wizytówką, a teraz mogą stać się ciekawym dopełnieniem codziennych stylizacji.

Jak potwierdzają stylistki, które na co dzień zajmują się manicure hybrydowym czy wykonują przedłużanie paznokci, Warszawa wykazuje teraz zupełnie nowe trendy. Po szarej zimie przyszedł czas na kolory. Hitem są pastele i neony. Nie bójmy się mocnego różu i fioletu, pięknie na paznokciach wygląda też mięta i absolutne odkrycie tego sezonu, czyli kolor bananowy.

Z czego za to warto rezygnować w tym sezonie? Na pewno passe są paznokcie długie. O wiele modniejsze są jednak paznokcie krótko opiłowane w kształcie kwadratu, ewentualnie migdałków. Wystarczy wpisać w wyszukiwarce „paznokcie hybrydowe warszawa„, aby znaleźć specjalistkę od tego typu trendów.

W tym sezonie szaleć można z kolorami i wzorkami, ale nie decydujmy się raczej na stylizacje brokatowe – te zostawmy na okres karnawału.

Zdecydowanie ogromnym powodzeniem cieszy się manicure hybrydowy i nie ma w tym nic dziwnego – ten utrzymuje się na płytce nawet 3 tygodnie. Jest odporny na wzmożoną eksploatację, a takiej podlegają przecież paznokcie podczas pobytu na plaży czy częstych kąpieli w morzu bądź basenie. Latem warto zresztą oszczędzać czas na inną aktywność aniżeli samodzielne malowanie paznokci.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *