brak_cellulitu
Uroda

Wszystko co musisz wiedzieć o depilacji laserem

Ty również chcesz się cieszyć idealnie gładkim ciałem pozbawionym jakichkolwiek włosków? Umów się na zabiegi depilacji laserowej, dokładnie tak samo, jak zrobiło to już miliony kobiet na całym świecie. Dlaczego depilacja laserowa stała się hitem, biorąc pod uwagę medycynę estetyczną? Bo rzeczywiście rozwiązuje spory problem estetyczny i pielęgnacyjny, a efekty zabiegów są trwałe. Dowiedz się więcej.

Depilacja laserem w Spire Clinic: https://spireclinic.pl/depilacja-laserowa/

Rzeczywiście laser jest dzisiaj jedyną możliwością, by można było usunąć niechciane owłosienie raz na zawsze. Wystarczy seria 4-6-8 zabiegów (w zależności od partii ciała oraz struktury owłosienia), by skóra była idealnie gładka. Dla podtrzymania efektów należy jedynie wykonywać raz w roku zabieg przypominający.

 

Gdzie najlepiej poddać się zabiegom, takim jak depilacja laserowa warszawa? Cennik nie powinien być priorytetem, ale niskie ceny warto połączyć z jakością, doskonałym doświadczeniem i wykorzystywaniem laserów najnowszej generacji. Właśnie na to można liczyć, wybierając Klinikę SPIRE CLINIC.

 

Ważna jest rozmowa kwalifikująca do zabiegów. Pamiętajmy, że chociaż terapia laserem jest w pełni bezpieczna, nie wywołuje żadnych negatywnych skutków ubocznych, to jednak nie może korzystać z niej każdy. Depilacja laserowa nie jest dla pacjentów onkologicznych, kobiet w ciąży oraz karmiących, osób z chorobami skóry, w tym z łuszczycą czy osób, których skóra jest opalona.

 

Wiele osób pyta, czy zabiegi laserowe bolą? Odpowiadamy więc, że nie, jeśli tylko trwałe usuwanie owłosienia przeprowadzone zostanie przy zastosowaniu najnowocześniejszych urządzeń. W SPIRE CLINIC wykorzystuje się na przykład takie, które posiadają specjalną nakładkę chłodzącą, a ta działa jak naturalny znieczulacz.

 

Z jakich partii ciała można usuwać włoski? Tak naprawdę ze wszystkich i nie ma znaczenia rodzaj owłosienia. Trwała depilacja uzyskuje takie same efekty, biorąc pod uwagę niszczenie włosków ciemnych i grubych, jak i tych jasnych oraz cienkich. Najbardziej popularna jest depilacja bikini, nóg, pach, wąsika nad górną wargą. Mężczyźni poddają się takim zabiegom w celu usunięcia włosków z pleców, pośladków czy klatki piersiowej.

 

Zima to idealny czas na przeprowadzenie depilacji laserem. To dlatego, że skóra, na której działał laser, nie może być wystawiana na działanie promieni słonecznych. Co więcej, nie może być też opalona. Warto również zaznaczyć, że kolejne zabiegi realizowane są średnio co 4 tygodnie. Aby więc móc cieszyć się idealnie gładkim ciałem i pełnym komfortem podczas upalnych dni, należy rozpocząć terapię zwalczania zbędnego owłosienia już teraz.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *