mezoterapia warszawa impress
Uroda

Najpopularniejsze zabiegi medycyny estetycznej

Nie da się ukryć, że zabiegi medycyny estetycznej cieszą się ogromną popularnością. Z sukcesem konkurują nawet z chirurgią plastyczną. Wszystko dlatego, że upiększanie odbywa się bez konieczności ingerencji skalpela, bez ryzyka powikłań czy długiej rekonwalescencji. Medycyna estetyczna jest całkowicie bezpieczna, praktycznie tak samo skuteczna i chociaż do pożądanych efektów dochodzi się dłużej, to jednak ogromną zaletą jest to, że zabiegi są sporo tańsze niż operacje.

Moda na zabiegi z zakresu medycyny estetycznej przyszła do nas z Ameryki. Tam powiększanie ust, modelowanie policzków czy wyszczuplanie sylwetki jest już standardem. Zgodnie z obowiązującym kanonem piękna, nasze ciała mają być idealnie szczupłe, bez żadnych niedoskonałości. Nie akceptujemy zmarszczek, cellulitu, zbędnego tłuszczu. Modne są wystające kości policzkowe i uwydatnione usta. Taki efekt udaje się osiągnąć, wykonując odpowiednie zabiegi kosmetyczne. Sprawdź, które cieszą się największym zainteresowaniem wśród Polek.

Mezoterapia

Jeśli chcesz mieć doskonale jędrną, jednolitą, gładką, pozbawioną zmarszczek skórę twarzy, zdecyduj się na zabieg, jakim jest mezoterapia. Warszawa oferuje multum profesjonalnych gabinetów, w których takowy się wykonuje. Mezoterapia zawsze dobierana jest indywidualnie do problemu, czy efektu, jaki chce się osiągnąć. Największą popularnością cieszy się mezoterapia mikroigłowa oraz ta igłowa. Zabiegi polegają na mikro nakłuciach skóry specjalnym przyrządem, dzięki czemu w jej głąb dostarczane są cenne preparaty witaminowe. Skóra zostaje też w naturalny sposób pobudzona do produkcji kolagenu i elastyny. Aby zabieg był skuteczny, należy wykonać go co najmniej kilka razy. Ciekawostką jest to, że mezoterapię coraz częściej wykonuje się nie tylko na twarzy, ale też innych częściach ciała.

Wypełniacze

Zmarszczki i brak jędrności skóry to nasza zmora. Dlatego decydujemy się na tzw. ostrzyknięcia botoksem. Wystarczy jeden zabieg, by na około 6 miesięcy zniknęła tzw. lwia zmarszczka, kurze łapki czy dolina łez. Botoks służy też do uwydatniania policzków czy modelowania kształtu całej twarzy. Z takim samym powodzeniem wykorzystuje się kwas hialuronowy. Wypełnia się nim usta, by wargi zostały powiększone. Okazuje się zresztą, że powiększenie ust to dzisiaj najczęściej realizowane zabiegi w gabinetach medycyny estetycznej.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *