masaż Konstancin
Zdrowie

Masaż twarzy na zmarszczki – wygładza i relaksuje

Piękna i gładka cera to coś, czego kobiety pragną. Niestety wraz z upływem lat na skórze pojawiają się zmarszczki i widać ślady starzenia. Warto wówczas zadbać o poprawę jędrności skóry i zapobiec powstawaniu kolejnych zmarszczek. Jak to zrobić? Pomoże masaż twarzy anti-aging, zwany drenażem limfatycznym. Czym jest i jakie są jego zalety?

Jakie korzyści daje masaż twarzy anti-aging?

Masaż twarzy anti-aging – to zabieg oparty na technikach dr. Piątkowskiego. Dzięki rozcieraniu i ugniataniu zmarszczek czołowych, kurzych łapek i bruzd wokół ust i nosa, pozwala wygładzić skórę twarzy i nadać jej bardziej atrakcyjny wygląd. Regularne wykonywanie masażu (raz – dwa razy na tydzień) daje efekt liftingujący. Cera jest ujędrniona, a zmarszczki ulegają spłyceniu.

Początkowo masaż metodami dr. Piątkowskiego – polskiego masażysty i fizjoterapeuty – stosowany był w usuwaniu blizn i leczeniu porażenia nerwu twarzowego. Skutki były zdumiewające, dlatego z czasem zaczęto go wykorzystywać w celu poprawiania urody. Jest obecny w ofercie gabinetów kosmetycznych i salonów SPA, można również wykonywać go w domu.

Każdej kobiecie, która chciałaby wyglądać młodziej, nie trzeba przekonywać, jak skuteczny to masaż. Konstancin jest miejscem, w którym również spotkać się można z entuzjastami masażu twarzy anti-aging. Znakomicie relaksuje i dotlenia skórę. Co ważne, wzmaga produkcję kolagenu i elastyny, która naturalnie spada wraz z wiekiem, gdy tymczasem jest niezbędna w utrzymaniu elastyczności cery.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *