operacja plastyczna nosa warszawa
Zdrowie

Operacja plastyczna brzucha

Bardzo często dieta, liczne ćwiczenia nie są wystarczające aby móc cieszyć się przez lata płaskim brzuchem i utrzymać jego dawną sprężystość. Najczęściej problem związany z wiszącą i nieestetycznie wyglądającą skóra jest problemem, który powstał na skutek utraty kilku zbędnych kilogramów, a niejednokrotnie również na skutek przebytej ciąży. Skóra wówczas układa się w bardzo nieestetycznie wyglądające fałdy, które są widoczne nawet spod zamaskowującego ubrania. Tak wyglądający brzuch powoduje, że utrata kilogramów nie cieszy, aż tak mocno i radość z tego jest znikoma. Często w takiej sytuacji z pomocą przychodzi nam tylko operacja plastyczna brzucha, warszawa jest miastem w którym z pewnością znajdziemy wiele profesjonalnych miejsc które przywrócą nam radość życia, a wygląd brzucha nie będzie już powodem do kompleksów.

Medycyna estetyczna to dziedzina dzięki której możemy poprawić defekty swojego wyglądu i czerpać radość z życia. Operacja plastyczna brzucha polega na zlikwidowaniu wiszących fałd brzusznych, poprzez zbliżenie do siebie mięśni prostych brzucha, w efekcie uzyskujemy płaski brzuch, a przy tym również szczupło wyglądająca sylwetkę. Podczas jednego zabiegu pozbywamy się zarówno nadmiaru skóry jak i tkanki tłuszczowej. Dodatkowo podczas operacji wyznaczane jest również nowe miejsce na pępek przez co uzyskamy jeszcze bardziej atrakcyjny wygląd brzucha.

Wskazaniem do zabiegu jakim jest operacja plastyczna brzucha warszawa jest przede wszystkim nadmiar luźnej i wiszącej skóry na brzuchu, zazwyczaj powstaje on na skutek dużej utraty wagi w zbyt krótkim czasie, ale również jest to efekt którego możemy doświadczyć po przebytej ciąży, a także po operacji zmniejszania żołądka. Do zabiegu może kwalifikować nas również blizna po innej przebytej operacji brzucha, przepuklina brzuszna, a także rozstęp mięśni prostych brzucha który również może być powikłaniem po przebytej ciąży.

Po przebytym zabiegu pozostają blizny jednak możemy zmniejszyć ich widoczność za pomocą lasera.

Zobacz również: https://galeria-sportu.pl/zabiegi-chirurgii-plastycznej/

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *