podniesienie piersi warszawa
Uroda

Na jakie operacje plastyczne decydują się najczęściej Polki?

Moda na operacje plastyczne przyszła do nas ze Stanów i od lat chętnie korzystamy z możliwości poprawiania urody, jaką obdarzyła nas matka natura. Chociaż Polki uznawane są za jedne z najpiękniejszych kobiet na całym świecie, to niestety mamy ogromne kompleksy. Te na szczęście można bez problemu niwelować.

 

Nosy Polek do poprawy

W klinikach chirurgii plastycznej najczęściej realizowana jest dzisiaj operacja plastyczna nosa. Warszawa, Kraków, Poznań czy inne miasta na terenie naszego kraju wykazują w tym zakresie podobne tendencje. Ingerencja w stan nosa jest nie tylko konieczna ze względu na krzywą przegrodę nosową czy inne problemy z funkcjonowaniem górnych dróg oddechowych. Najczęściej Polki są zwyczajnie niezadowolone z wyglądu nosa. Ten jest za duży, za mały, zbyt gruby, za bardzo szpiczasty albo ze szpecącym garbkiem. Wszystkie tego rodzaju defekty udaje się skutecznie zwalczyć wedle indywidualnych potrzeb i oczekiwań pacjentek.

 

Rozmiar „0” nadal pożądany

Nawet 90% Polek potwierdza, że nie jest zadowolona z własnej figury, a najczęściej potwierdzana jest chęć zgubienia zbędnych kilogramów. Czy wiesz, że odchudzanie to jedno z najczęściej wypowiadanych postanowień noworocznych? W większości przypadków diety nie są jednak kontynuowane albo wywołują niestety efekt jo-jo.

Coraz więcej pań wybiera drogę na skróty. Zamiast rygorystycznych diet i wycieńczających ćwiczeń kobiety wybierają nieinwazyjne, modelujące sylwetkę zabiegi z zakresu medycyny estetycznej, ale również odsysanie tłuszczu. Warszawa oczywiście posiada kliniki, w których takie są realizowane.

 

Piersi atrybutem kobiecości

O ile jeszcze do niedawna najczęściej wykonywane były operacje chirurgiczne, których celem było powiększenie piersi, tak dzisiaj ogromną popularnością cieszą się także zabiegi, których końcowym efektem ma być korekta biustu, w tym podniesienie piersi. Warszawa, ale też inne miasta na terenie naszego kraju wykazują w tym zakresie podobne zainteresowanie pacjentek. Nieco mija już moda na duży biust, natomiast nadal atrybutem kobiecego piękna są piersi doskonale jędrne.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *